پرداخت شما ناموفق بود

لطفا دوباره تلاش کنید!

اگر نگرانید! متن زیر را بخوانید تا نگرانی تان رفع شود:

به استحضار می رسانیم که اشکال در پرداخت ها از طریق درگاه های بانکی، بنا به دلایل متعدد نظیر قطعی موقت در ارتباطات میان سرور های بانک و سایت ها، اختلال در سیستم بانکی، اشکال در اینترنت شما، اختلال در سرور سایت، گاها در بین صدها تراکنش موفق، اتفاق می افتد. اما پرداخت ناموفق به معنی از دست دادن پول شما نیست. سایت میهن ورد و درگاه بانکی تضمین می کند که هیچ پولی از حساب شما بدون دلیل کسر نشود و تنها زمانی کسر شود که شما فایل را دریافت کنید.

در پرداخت ناموفق ممکن است (به احتمال خیلی خیلی کم) بانک مبلغی را از حساب شما کسر کرده باشد. این موضوع را در ابتدا بررسی کنید. بطور کلی بانک ملت و دیگر درگاه های بانکی در صورتی که پولی که از حساب شما کسر کرده باشند و به حساب ما هم نیامده باشد، آن را به حساب شما برگشت می دهند. مدت برگشت این پول متغیر است و ظرف 48 ساعت تکلیف برگشت آن به حساب شما مشخص می شود.

در چنین مواردی اگر فورا به فایل مورد نظر احتیاج دارید بایستی مجدد تلاش کنید. سابقه همه تراکنش های شما در سایت ثبت خواهد شد و جای هیچ نگرانی نیست. میهن ورد نماد اعتماد بین مشتریان است و مطمئن باشید تا رفع کامل مشکل، شما را همراهی می کنیم. در هر صورت می توانید با ما تماس بگیرید!