سؤالات متداول

محصولات فیزیکی چه تفاوتی با محصولات دیجیتال(دانلودی) دارند؟

محصولات فیزیکی به آن دسته از محصولات گفته می شود که شما پس از خرید آنها را به صورت یک پکیج از طریق پست و یا پیک دریافت می کنید که شامل لوح فشرده و یا جزوه آموزشی می باشد، ولی محصولات دیجیتال به آن دسته از محصولات گفته می شود که شما پس از پرداخت مبلغ مربوط به آنها می توانید همان لحظه اقدام به دانلود آن نمائید.

می توانم بدون عضویت در سایت خرید کنم؟

بله شما به راحتی می توانید فایل مورد نظرتان را از میهن ورد خریده و دانلود نمایید.

چطور می توانم یک فایل را دانلود کنم؟

برای خرید یک محصول از میهن ورد، به عنوان مثال یک فایل ورد، ابتدا باید وارد صفحه آن محصول شوید و با کلیک بر روی خرید و دانلود آن را به سبد خرید تان اضافه نمائید، سپس به صفحه پرداخت هدایت می شوید، پس از پرداخت موفق مبلغ مجدد به سایت هدایت خواهید شد و لینک های دانلود فایل هایی که خریداری نموده اید به شما نمایش داده خواهد شد. به همین سادگی!

شایان ذکر است کلیه لینک ها به ایمیل شما نیز ارسال می گردد لذا همواره ایمیل خود را به درستی وارد کنید.

(تذکر: ایمیل www ندارد!)

فایل ها دانلود نمی شوند چیکار کنم؟

اگر زمانی با کلیک بر روی لینک های دانلود مشاهده کردید که دانلود شروع نمی شود و یا به کندی انجام می شود، ابتدا مطمئن شوید که اتصال شما به اینترنت مشکلی نداشته باشد، پس از اطمینان از این موضوع به شما پیشنهاد می کنیم از نرم افزارهای مدیریت دانلود استفاده نمائید تا بتوانید با سرعت بیشتری به دانلود فایل ها بپردازید. در هر صورت جای هیچ نگرانی ای نیست چون لینک های دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می شود.

(تذکر: ایمیل www ندارد!)

من یک فایل خریده ام اما لینک های دانلود آن فعال نیست، چه کار کنم؟

کلیه محصولات و فایل هایی که در میهن ورد درج می گردد بعد از انتشار توسط کارشناسان فروش آنلاین تست و بررسی می گردند، احتمال خرابی فایل های دانلودی بسیار پائین می باشد و معمولا مشکل مشتریان در اتصال اینترنت و عدم استفاده از نرم افزارهای مدیریت دانلود می باشد.

اگر بعد از ثبت سفارش نتوانستید به لینکهای دانلود دسترسی داشته باشید، جای هیچ نگرانی ای، لینک های دانلود به ایمیل شما نیز ارسال شده است.

(تذکر: ایمیل www ندارد!)

بعضا پیش می آید که در هنگام خرید از سایت با وارد کردن ایمیل اشتباه لینک ها به شخص دیگری ارسال می شود و خریدار نیز به لینک های دانلود دسترسی ندارد، بنابراین در هنگام خرید از سایت دقت لازم را در هنگام درج اطلاعات خودتان داشته باشید تا از رخداد مشکلات بعدی جلوگیری نمائید. با این حال باز هم ما در میهن ورد همراه شماییم اصلا نگران نباشید!

فایل خریداری شده فایل مورد نظر من نیست یا اینکه اشتباهی خریدم، باید چه کار کنم؟

تمام فایل های فروشی میهن ورد دارای توضیحات کامل بوده و توسط همکاران ما به درستی در سایت درج شده اند، قبل از خرید لطفا بررسی کنید و در صورت نیاز به آن، خریداری کنید، بعد از خرید فایل با توجه به اینکه فایل برای شما ارسال گردیده امکان استرداد وجه وجود ندارد!

اگر فایلی بخواهیم که در میهن ورد وجود ندارد ، نحوه سفارش چگونه است؟

در صورت نیاز به فایل هایی که در میهن ورد موجود نیست ،می توانید از طریق دکمه تماس با ما که در پایین این سؤالات قرار داده ایم مطرح کنید تا در صورت امکان در سریع ترین زمان و بهترین حالت ممکن برای شما آماده شود.

سوال دیگری دارید؟

از طریق دکمه تماس با ما که در پایین قرار دارد به ما پیام دهید، همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.