تصویر محصول

توضیحات محصول

دانلود طرح تاسیس آموزشگاه زبان

تعداد صفحات : 16

توضیح مختصر

این طرح تولیدی، توجیهی، کارآفرینی و کسب و کار برای تاسیس و راه اندازی آموزشگاه زبان بوده و با فرمت ورد (word) می باشد.این طرح کاملا واضح، با تمام توضیحات، جداول، قیمت گذاری ها و… می باشد.

قسمتی از متن

موضوع طرح : خدمات آموزشي در زمينه زبان هاي خارجي

ظرفيت طرح : 1872 دانش آموز در سال ( معادل 67392 نفر-ساعت آموزشي )

محل اجراي طرح :  قابل اجرا در سراسر كشور

دورة بازگشـت سرمايه: 2 سال

 

مقدمه

رشد روزافزون سطح تحصيلات افراد جامعه ، باعث افزايش ميزان استفاده از منابع مختلف علمي است. از ديگر سو ، حجم اين منابع به حدي است كه نه تنها ترجمه و انتشار تمام آنها عملي نيست ، بلكه حتي در صورت ترجمه شدن اين مطالب، مدت زماني كه صرف ترجمه مطلب مي‌شود ، باعث از دست رفتن تازگي آن مطلب مي‌گردد. به همين دليل آشنايي با زبان هاي خارجي، سهم بسزايي در سهولت استفاده از منابع علمي ، اعم از كتب و نشريات تخصصي و همچنين اينترنت دارد. ضمن اينكه تسلط به زبان هاي خارجي موجب استفاده سهل تر از نرم افزارهاي عمومي و تخصصي رايانه اي را نيز فراهم مي‌آورد.
نكته ديگري كه اهميت يادگيري زبان هاي خارجي را دو چندان مي‌كند ، يكپارچگي اقتصادي جهان است كه موجب افزايش حجم مكاتبات خارجي بازرگاني و سفرهاي تجاري خارجي است. بديهي است تسلط به زبان مورد استفاده در مذاكرات تجاري مي‌تواند از بروز خطاهاي سهوي پيشگيري نمايد.
همچنين عدم تناسب آموزش زبان هاي خارجي در سيستم آموزش رسمي كشور با نيازهاي افراد در محيط اجتماعي ، ميل به شركت در كلاس هاي آزاد را كه ….

خرید

کلیدواژه ها:

دانلود طرح توجیهی تاسیس آموزشگاه زبان

دانلود طرح کارآفرینی تاسیس آموزشگاه زبان

دانلود طرح کسب و کار تاسیس آموزشگاه زبان

دانلود طرح پروژه تاسیس آموزشگاه زبان

دیدگاه‌ها

برای ثبت نظر باید این محصول را خریده باشید

نظری بدهید