توضیحات محصول

دانلود طرح اکتشاف سنگ آهن

تعداد صفحات : 11

توضیح مختصر

این طرح تولیدی، توجیهی، کارآفرینی و کسب و کار برای اکتشاف سنگ آهن بوده و با فرمت ورد (word) می باشد.

فهرست

فهرست ندارد

قسمتی از متن

مقدمه :

مواد معدني به عنوان مواد اوليه صنعتي در نيل به اهداف صنعتي و اقتصادي هر كشور از اهميت ويژه اي برخوردار است صنعت منهاي مواد اوليه خام قابل تصور نبوده و چنانچه رشد صنعتي مد نظر باشد در ابتداي امر توليد مواد معدني به عنوان قدم اول يك ضرورت محسوب مي شود خودكفايي صنعت يا به عبارتي استقلال صنعتي در سايه توليد مواد اوليه خام ممكن مي گردد و صنعت وابسته از نظر تكنولوژي و يا مواد اوليه مصرفي صنعتي ضربه پذير و غير مطمئن است نگرش با اهميت كشورهاي صنعتي پيشرفته به منابع معدني و طبيعي هر نقطه از جهان نمونه نقش تعيين كننده اينگونه مواد در پيشرفت اقتصادي مي باشد. صرف هزينه هاي هنگفت جهت اكتشاف منابع طبيعي و معدني در هر گوشه از جهان مي تواند روشنگر اهميت مواد مصرفي باشد.

اكتشاف مواد معدني به دليل تخصصي بودن اين رشته و صرف وقت و هزينه هاي زياد نيازمند كارشناسان باتجربه است و چنانچه اين مهم مدنظر نباشد عليرغم صرف هزينه هاي زياد نتيجه اي حاصل نخواهد شد وجود مسئولين فني پيش نويس شده در قانون معادن به عنوان راهنما در بخش اكتشاف و استخراج مواد معدني تاييد بر اين ضرورت است و چنانچه به درستي اجرا شود در كاهش زمان و هزينه نقش بسزايي ايفا خواهد نمود مهمترين وظيفه مسئولين فني معادن حفظ نگهداري و استفاده صحيح از مواد معدني است استفاده غيرعلمي از منابع معدني مي تواند به محو آثار معدني منجر شده و علاوه بر از دست دادن قسمت اعظم مواد معدني هزينه هاي اكتشاف صرف شده بي نتيجه مي ماند.

موقعيت جغرافيايي محدوده اكتشاف :

اين محدوده در فاصله 95 كيلومتري جنوب شرقي ……..قرار دارد و جهت دسترسي به ماده معدني در مسير جاده آسفالته ……. حركت مي نمائيم و پس از عبور از ……..و طي 80 كيلومتر به …….. مي رسيم. ماده معدني به صورت پلاسر در دشت و دامنه تپه هاي محدوده در فاصله 15 كيلومتري شمال …….قرار دارد.

كروكي زير راههاي دسترسي به ماده معدني را نشان مي دهد.

نزديكترين آبادي به محل محدوده اكتشافي مي باشد كه از نظر تامين نيروي انساني نيز بسيار مناسب مي باشد همچنين محدوده تحت…

 

خرید

کلیدواژه ها:

دانلود طرح تولیدی اکتشاف سنگ آهن

دانلود طرح توجیهی اکتشاف سنگ آهن

دانلود طرح کارآفرینی اکتشاف سنگ آهن

دانلود طرح کسب و کار اکتشاف سنگ آهن

دانلود طرح پروژه اکتشاف سنگ آهن

دیدگاه‌ها(1 رای)5.00

برای ثبت نظر باید این محصول را خریده باشید

Comments


نظری بدهید